آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 794786
  • تعداد بازدید از این صفحه: 475336
  • تعداد بازدید امروز: 51
  • تعداد کاربر آنلاین: 2

 

اخبار عمومی

سربازان زندان رجایی شهر کاپ قهرمانی مسابقات فوتبال را کسب نمودند

 

با حضور مسئولان اداره فرهنگی تربیتی اداره کل و نیز سرهنگ امانیان فرمانده یگان انتظامی زندانهای استان مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی سربازان زندانهای استان تهران با قهرمانی تیم میزبان در زندان رجایی شهر برگزار شد.  

بنا به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر، در پایان مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های استان تهران، کاپ قهرمانی به میزبان مسابقات که سربازان وظیفه این مرکز بودند، تعلق گرفت.

در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی سربازان زندانهای استان تهران که حجت الاسلام والمسلمین میرصانعی رئیس اداره فرهنگی تربیتی اداره کل و نیز سرهنگ امانیان فرمانده یگان انتظامی زندانهای استان حضور داشتند، محمد مردانی با تأکید بر نقش سازنده ورزش اظهار داشت: به طور کلی ورزش در تمام دوران زندگی انسان ها حائز اهمیت است ولی چون مبنای تربیت جسمی و روحی در سنین جوانی گذاشته می شود باید اهمیت بیشتری در این دوران برای ورزش قائل بود . ورزش علاوه بر آنکه موجب میشود جوانان سرگرمی مناسبی برای گذران اوقات فراغت خود داشته باشند در تأمین سلامت جسمی و روحی آنان تأثیر بسزایی دارد . مدیر زندان رجایی شهر،ضمن اجباری برشمردن ورزش صبحگاهی در زندان گفت: بسیاری از آثار نامطلوب محیط اجتماعی، اقتصادی وضع خانوادگی، وراثت و نظایر آن با استفاده از ورزش میتواندکاهش یابد یاحتی به طورکلی از میان برود. تربیت بدنی و ورزش اگر به طور اصولی و بر اساس یک برنامه منظم و صحیح استفاده شود در تحقق بسیاری از نیاز های مهم در دوران جوانی ، شناخت زندگی سالم اجتماعی و اصلاح یا جلو گیری از رفتار های انحرافی نقش موثری می تواند داشته باشد.

این خبر می افزاید: در دور فینال رقابتهای فوتبال چمنی سربازان زندانهای استان تهران، تیم های زندان رجایی شهر، کانون اصلاح و تربیت و اردوگاه فشافویه به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند.

همچنین در مسابقات آمادگی جسمانی در بخش انفرادی، زندان رجایی شهر و ندامتگاه ورامین مشترکاً مقام اول و باز زندان رجایی شهر و کانون اصلاح و تربیت بدون اختلاف نمره، مقام دوم را کسب نمودند که به برگزیدگان جوایزی اهدا و مورد تقدیر رئیس اداره فرهنگی

تربیتی اداره کل و فرمانده انتظامی زندانهای استان قرار گرفتند.

 

 
مسابقات ورزشی در زندان رجایی شهر
 
 
مسابقات ورزشی در زندان رجایی شهر
 
 
مسابقات ورزشی در زندان رجایی شهر
 گروه: اخبار عمومی   منبع خبر: روابط عمومی زندان رجایی شهر   تعداد بازدید: 493   تاریخ خبر: 10:04:24 1394/09/03   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام