آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 794785
  • تعداد بازدید از این صفحه: 475328
  • تعداد بازدید امروز: 50
  • تعداد کاربر آنلاین: 1

 

اخبار ویژه

بازديد مدیران كانون هاي اصلاح و تربيت سراسر كشور از كانون اصلاح و تربيت تهران

 

در پی برنامه ریزی مرکز آموزش و پژوهش سازمان در خصوص برگزاری دوره آموزشی عملی ویژه مدیران كانون هاي اصلاح و تربيت سراسر كشور، مدیران کانون ها از فعالیت های کانون اصلاح و تربیت تهران بازديد نمودند.  

به گزارش روابط عمومي كانون طي این بازدید، مدیران كانون هاي اصلاح و تربيت سراسر كشور  كه در كارگاه آموزشي ساليانه در مركز آموزش و پژوهش منطقه هفت سازمان شركت نموده بودند، برابر برنامه ریزی انجام شده در گروههای مختلف وارد كانون اصلاح و تربيت تهران شدند تا از نحوه عملكرد قسمتهاي مختلف و روند اقدامات اصلاحي و تربيتي انجام شده و در حال انجام مجموعه كانون اصلاح و تربيت تهران بازدید نمایند.

در ابتدا علي رستمي مدير كانون اصلاح و تربيت تهران ضمن خوش آمد گويي به ايشان، توضیحات مبسوطی در خصوص وضعیت نگهداری مددجویان و فرآيند پذيرش مددجو در كانون از مرحله پذيرش تا زمان خروج مددجو از كانون و همچنین وضعیت قضایی آنان و نحوه فعاليت واحد هاي مختلف كانون ارائه داد و با بر شمردن امكانات موجود در کانون نظير فضاهاي آموزشي و ارائه آموزشهاي مختلف فني و حرفه اي، صنایع دستی و همچنين تجهيزات و امكانات تربيت بدني براي مددجويان گفت: از ديدگاه اكثر بازديد كنندگان داخلی و بین المللی، با توجه به خدمات ارائه شده در كانون اصلاح و تربيت تهران، كانون اصلاح و تربيت تهران يك مركز آموزشي و شبانه روزي تلقي مي شود. وی خدمات ارائه شده به اين مددجويان را گام مؤثري در راستاي اقدامات اصلاحي و تربيتي آنان برشمرد.

در ادامه از قسمتهاي مختلف كانون از جمله واحد پذيرش و تشخيص و قسمت هاي مختلف كانون دختران شامل خوابگاهها، كارگاههاي آموزشي فني و حرفه اي (معرق، كامپيوتر، آرايشگري، عروسك دوزي و سفال)، خوابگاههاي پسران، سالن هاي ورزشي،كارگاههاي آموزشي، مجتمع آموزشي كانون ايران، استخر سرپوشيده  و تماشاخانه باران بازديد نمودند كه در مسير بازديد رستمي مدير كانون اصلاح و تربيت تهران در هر يك از واحدها توضيحات اختصاصي لازمه را با ايشان ارائه مي نمود.

شایان ذکر است در پایان این کارگاه آموزشی سه روزه، برنامه اختتامیه و جمع بندی نهایی با حضور مدیر کل اقدامات تامینی سازمان و مدیران کانون های اصلاح و تربیت سراسر کشور در مرکز آموزش منطقه هفت برگزار گردید.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 گروه: اخبار ویژه   تعداد بازدید: 490   تاریخ خبر: 14:50:41 1394/09/17   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  کسب عنوان قهرمانی مسابقات قدرتی پرس سینه تیم اداره کل زندانهای استان تهران
  آموزش‌های ضمن خدمت سبب افزایش مهارت‌های زندانبانی است
  افزایش دانش نیروی انسانی سبب تغییر نگرش‌ پرسنل است
  کانون اصلاح و تربیت زندان نیست
  برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه
  نقش نرم افزاری روابط عمومی در توسعه امنیت پایدار
  جلسه مشترک مدیر عامل آبفای استان و مدیر کل زندانهای استان تهران در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ
  بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشورازاردوگاه فشافویه.